Servis laboratorních přístrojů

Všeobecné informace
Ceny servisu na vyžádání. Záruka na pozáruční opravu je 6 měsíců.

Záruční i pozáruční servis je zajišťován týmem kvalifikovaných servisních techniků s přímou návazností na výrobce (autorizace servisu, školení techniků, technická dokumentace, originální náhradní díly, podpora specialistů). Námi dodávané přístroje od renomovaných výrobců, se kterými máme dlouhodobé vztahy, nám umožňují zajistit kvalitní a rychlý servis z našich servisních center v Praze, Brně a Frýdku-Místku.

V rámci komplexních servisních služeb a ulehčení péče uživatele o zařízení nabízíme servisní smlouvy, na základě kterých veškerou péči o váš přístroj přebírá naše servisní oddělení a podle dohody provádí pravidelnou údržbu, validace atd. a vy se nemusíte už o nic starat. Můžeme pochopitelně provést i jednorázovou prohlídku a validaci na základě vaší objednávky.

Od vás potřebujeme vyplněný a podepsaný dekontaminační protokol, který můžete zaslat e-mail na servis@schoeller.cz nebo předat přímo servisnímu technikovi. Dekontaminace, potvrzená Dekontaminačním protokolem, je důležitá kvůli bezpečnosti servisního technika, pracujícího na vašem zařízení. Dekontaminační protokol si můžete stáhnout na našich webových stránkách.

Pokračujte na: